Zahraniční letní praxe – RHODOS – poslední informační schůzka 27. 3. 2014

lindos3

Ve škole se uskuteční poslední informační schůzka pro žáky (a jejich rodiče) v termínu čtvrtek 27. 3. 2014 ve 14.30 hod. za účasti pana Miroslava Gregora.

Na základě již dvouleté fungující spolupráce nabízíme žákům naší školy oborů gastronomie, kuchař, číšník, cukrář odbornou tříměsíční praxi v období červen 2014 – září 2014 v pětihvězdičkových holetích LINDOS PRINCESS ***** a PRINCESS ADRIANA ***** na řeckém ostrově Rhodos. Praxi zprostředkovává absolvent naší školy pan Miroslav Gregor, šéfkuchař restaurace A´la carte hotelu LINDOS PRINCESS *****. Sám je po celou letní sezónu na místě přítomen a může vám v případě potřeby pomoci řešit organizační, provozní i osobní záležitosti.

Zájemci z řad zejména zletilých žáků školy se mohou ještě přihlásit na: GG Agency, Miroslav Gregor, email: gagagency@gmail.com   tel. 777 908 610

web stránky hotelů: http://www.lindosprincess.com/     https://princessandrianaresort.reserve-online.net/hotel.cfm